הספד לנמרוד שגב בשם מיקרוסופט ישראל ביום השלושים לנפילתו

Date

הספד לנמרוד שגב בשם מיקרוסופט ישראל ביום השלושים לנפילתו

בנמרוד היה שילוב מדהים ונדיר של שליטה ברזי הטכנולוגיה, יכולת להלהיב ולהקסים אנשים בפגישות עם מספר קטן של אנשים, ובאירועים של אלפי אנשים. אני לא אשכח את אחד האירועים שהייתי בהם, זה היה אירוע Technet על המים בהרצליה. נמרוד עלה הבמה והצליח להצחיק קהל ענק, להעביר להם בשפה רהוטה, קולחת ומקצועית את הטכנולוגיות החדשות ביותר שלנו. אמרתי לעצמי באותו רגע, איזה פרפורמר ענק הוא נמרוד… למרות שיוצא לי לעמוד פעמים רבות מול קהל ולהרצות. חשבתי לעצמי, הלוואי ואני הייתי יכול לעמוד כך מול קהל, להלהיב ולרגש אותו כך. באמת, איך הוא עושה את זה? אח"כ בדיעבד הבנתי שנמרוד פשוט היה פרפקציוניסט. הוא היה מתאמן שוב ושוב ושוב ומבקש פידבק עד שהרגיש שהוא עושה זאת מצוין. אולם, מעטים הם האנשים בעולם שניחנו בקסם, בפשטות ובצניעות וביכולת להתחבר ולהלהיב אנשים כמו נמרוד. תמיד עם חיוך, עם רצון לעשות תמיד מעבר עם כל הלב, ועם עקשנות ודבקות במטרה.

נמרוד, לכל מי שהיה בסביבתו והיה עימו בקשר בחברה, היה כמו יין שהשתבח במהלך 3 השנים שלו בחטיבת EPG. הוא התחיל את דרכו עימנו בחברת WE!. הוא סייע לנו בהטמעת תוכנות Office ו- Windows. כבר לאחר שנה בתפקידו כולנו הרגשנו את השיפור והשינוי המשמעותי אצל לקוחות ושותפים שהוא הביא. לאור הצלחתו הרבה הפך נמרוד לאחד מעובדי מיקרוסופט. נמרוד היה מאוד גאה בהצלחתו, ואנו היינו גאים בו. במהלך השנים הוא השתתף והוביל כנסים רבים, אירועים, תידרוכים, הדרכות תהליכי מכירה, וזכה אף להרצות בכנסים חשובים בחו"ל וקיבל פידבקים מדהימים. נמרוד הצליח להביא את החטיבה להישגים גבוהים, הגבוהים באירופה, ובין הגבוהים ביותר בעולם של שימוש הארגונים הגדולים בתוכנות ה- Office וה- Windows. לפני שנה זכה נמרוד בפרס Infrastructure Optimization Champion כהוקרה על הצלחתו בתפקידו מ- Simon Witts, Corporate Vice President שאחראי על כל תחום ה- Enterprise במיקרוסופט. גם השנה זכה נמרוד בפרס עולמי על ביצועיו בתחום מכירות ה- Windows, פרס שנקרא Windows Velocity Enterprise. השנה כל החטיבה גם זכתה במקום הראשון בפרס של Windows Vista Velocity עולמי, שלנמרוד היה חלק מרכזי בהשגתו.

במהלך עבודתו במיקרוסופט זיהינו כי נמרוד ניחן מעבר ליכולות טכניות יוצאות דופן, גם בחוש עיסקי וביכולות עסקיות של מכירת ערך ללקוחות. החלטנו לפני מספר חודשים שנמרוד יצטרף לצוות חידושי החוזים הרב שנתיים ויהיה חלק ממו"מ בהיקף מיליוני דולרים שמתנהל מול לקוחות בתחום ה- Windows. זה היה די חריג כיוון שנמרוד היה מומחה טכני TSP. נמרוד הצליח מאוד גם בתחום זה, והחל להשתתף יותר ויותר בתהליכים מרכזיים אילו. הוא היה מגיע עם מודלים מתמטיים, וכל הזמן שיכלל ושיפר אותם. הוא היה מאושר כשהצליח לסייע ולתרום ולסגור את העיסקאות.

אין לי ספק שנמרוד היה מגיע רחוק במיקרוסופט. הוא היה רק בראשית דרכו, והוא יחסר לכולנו מאוד.

לאחר נפילתו רבים מאיתנו קיבלו טלפונים ומכתבים. כולם היו כואבים והמומים מנפילתו.
ברצוני לחלוק איתכם מכתב שנשלח אלינו משרותי בריאות לאחר שנודע להם על נפילתו של נמרוד, זו דוגמא אחת מיני רבות על איך הוא נגע באנשים:

נשלח: 10/08/2006 18:31
דני שלום .

ברגעים קשים אילו לחברת מיקרוסופט מוצא אני לחובה לומר לך ולאנשי חברת מיקרוסופט היקרים מספר מילים:

1. בשמי ובשם כל אנשי שירותי בריאות כללית שהכירו את נמרוד ברצוני להביע את תדהמתנו וצערנו הרב מהידיעה המרה .
2. בחודשים האחרונים נמרוד ליווה אותנו במספר אירועים ובכל אירוע נמרוד הדהים אותי באישיותו המיוחדת והכובשת ובחיוך שתמיד היה שם על פניו .
3. לפני מספר חודשים הזמנתי את נמרוד להרצות בפני פורום מנהלים של הכללית על ויסטה במלון מרידיאן בחיפה .כמובן שנמרוד הסכים מיד. כאשר הודיתי לו לאחר מכן על נכונותו לבוא ולהרצות הוא הפתיע אותי בתשובתו והודה במקום זאת לי על ההזדמנות שנפלה בחלקו להרצות.
4. קשה לי לשכוח את היכולת המדהימה שלו לנצח על מסלול הויסטה בכנס Teched האחרון באילת כאשר בהרצאת הסיום אולם המליאה היה מלא מפה לפה עם עשרות אנשים שעמדו בכניסה ולא יכלו לעזוב את המקום בשל ההצגה שהייתה שם .
5. אך ורק לפני כ- 3 שבועות נמרוד ארגן לאנשי הכללית הרצאה במיקרוסופט ועשה את זה כהרגלו בטוב טעם .באותו מפגש נמרוד סיפר לנו גם שהוא עומד לצאת למילואים.
נמרוד היה איש שיווק מדהים עם יכולת פרזנטציה ואופטימיות אין סופית שיצאה מתוכו .
6. אין לי ספק שחברתכם איבדה היום את אחד מאנשיה המדהימים והמוכשרים, אך האובדן הוא של כולנו.

ביום קשה זה , לבנו בשירותי בריאות כללית אתכם .

בברכה,
דורון יצחקי
מנהל מחלקת טכנולוגיית מידע- CTO
שירותי בריאות כללית

למשפחתו של נמרוד, לאיריס אישתו, ויקי ועומר, אביו חזי, אימו איריס ואחיו אהוד. אין לי ספק שנמרוד קורץ מחומר מיוחד שאתם גידלתם ועיצבתם. ליבנו איתכם. אתם חלק ממשפחת מיקרוסופט ותהיו איתנו תמיד.

אורן דרור
מנהל חטיבת לקוחות ושותפי Enterprise

More
articles